Black T-Shirt For Men

12.00

Veshjet tona, imazhi yt.

SKU: N/A Category: Tag:

T-Shirt që ju prezentojmë është një produkt i dizajnuar me kujdes dhe vëmendje të veçantë për të siguruar një përvojë të këndshme dhe të qëndrueshme për përdoruesit tanë. Kjo T-Shirt është bërë nga një material i cili është i lëngshëm, i qëndrueshëm dhe i lehtë për tu mbajtur, duke ju siguruar një komoditet dhe një kujdes të lehtë për të. Me një stil minimal dhe modern, T-Shirt është ideale për të veshur në aktivitetet e përditshme, nga stërvitja e sportive deri në shëtitje me miqtë.

Size

S, M, L, XL, XXL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Black T-Shirt For Men”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart